O nas

Nasza firma TM Production Polska już od ponad dziesięciu lat bardzo prężnie działa na krajowym i zagranicznym rynku. W tym czasie udało się nam zgromadzić ogromne doświadczenie, umiejętności i zaplecze techniczne dające nam znaczącą przewagę nad konkurencją. Dzięki temu jesteśmy całkowicie niezależni od zewnętrznych podwykonawców, zapewniamy kompleksową realizację zleceń naszych klientów. Posiadamy doskonale wyszkoloną kadrę, która świetnie sobie radzi na rynkach zagranicznych, głównie w Wielkiej Brytanii. Współpracujemy z podmiotami zarówno z polskimi jak i europejskimi firmami, cały czas utrzymując najwyższe standardy jakości. Jesteśmy w stanie się podjąć nawet najtrudniejszych wyzwań, zarówno przy produkcji wielkoseryjnej jak i pojedynczych prototypów.

Obróbka skrawaniem – Kraków

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i zaawansowanym oprogramowaniem pozwalającym na realizację najbardziej skomplikowanych elementów o nietypowych kształtach. Wykorzystanie technologii CNC daje duże oszczędności i wysoką precyzję naszych produktów.

Pozostałe usługi

W ofercie naszej firmy znajdują się usługi związane z obróbką metali, takie jak obróbka skrawaniem, piaskowanie, szkiełkowanie, malowanie proszkowe oraz spawanie. Wszystkie prace realizujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu i zaawansowanych technologii.